| AnotherHuman a întrebat:

Care sunt sansele unui barbat serios, la locul lui sau a unei femei sa iti gaseasca jumatata si sa faca o famili, in ziua de azi?!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sansele sunt direct proporțional cu aspectul fizic, daca ai un fizic placut ai sanse mari sa isi gasesti o fata cu care sa isi faci o familie, conteaza si personalitatea, statul financiar desigur

| Caro34 a răspuns:

Sansele sunt mari, daca esti un OM si intalnesti un alt OM! Restul sunt povesti! Numai bine!

| Lleahh a răspuns:

Nu exista iubire in ziua de azi