| KanezuY a întrebat:

Care sunt userii vostri preferati de pe TpU? Eu zic darrio2007.

20 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu am useri preferati. Poate doar Delusion (sper ca i-am scris corect numele).

| justanotheruser99 a răspuns:

Blitzlike, Tot193, Sareinochi, Drimmero, Divy, Delusion, anelise1016, si ar mai fi cativa cu care nu am vorbit de mult, spre exemplu Uncastravete.

| Mieeez666 a răspuns:

Mieeez

| syd a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mazi keen, SchokolademitTränen, justanotheruser99, Ecaterina2016, Doub, Popescu_Eugen_1964 si Claudiu1905.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faramantia, NOname remus1007, Kodrutz Endoryus, GreyN, Turbox Syden, Drimmero, Ray, DoarBogdan, WINTER, Blitz, Reina, LoveSleep, Fabulosul, Wetfire, Staind, AlanTigerOfAtlantic, MadPotato, Geanin, KillMePlease, Freak, Dante, LifeDrain, Doub, Conquete, Bursuc, corbulalbrosu, ioandelasal, Daisuki, zombalaul, Croampa, OoBunnyoO, Suck și no hai să mă opresc aiceaşa.
Ei sunt preferații mei..., mai sunt și alții dar nu îmi mai aduc aminte }}

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Endoryus a murit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru mine, niciodată
Îl voi păstra viu în amintirile mele.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar Supremo ce mai zice?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Supremo a fost redus la tăcere de către Drimmero, fratele geamăn și malefic, care apoi i-a luat locul pe acest site minunat cu useri minunați, frumoși și inteligeanți.

''Supremo, viață furată ''

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

O adevarata poveste spusa de o scriitoare de clasa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Îți dai seama, omule
Sunt un geniu al literaturii
Când am ieșit pe gaura mamei mele, Petrişor a vrut să îmi pună numele Nobella.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai tii cu Varza? Aia te strica pe tine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Hahaha, u so funny, ubi dubi
Da, mă, da, mă strică la stomac, mai ales în combinație cu cimbrul, vomiteeeez.
Te oftici că verzele mele roșu albastre sunt mai bune decât păpușile tale arsenale.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Varza e o echipa mica, degeaba are ucl-uri castigate, ca astia dupa anii 2000 s-au facut cunoscuti la nivel mondial,, Arsenalul meu era echipa mare si avea perioade de glorie inca din anii 30'. Barca a avut jucatori exeptionali in echipa, 2-3 de acolo faceau diferenta. Xavi si Iniesta l-au facut mare pe Messi si pe Guardiola prin perioada aia de 'tiki-taka'. Acum doar Messi si Suarez conteaza la cometa aia de echipa + ciordeala de care beneficia alde' Guardiola, si acum imi amintesc de dubla mansa din 2011 cand Barca trebuie scoasa inca din optimi si nu mai pupau ei trofeul ala.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si invie de paste?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nuu, se intelege prea bine cu satana. Plus ca ii place iarna si cum in ultimul cerc al iadului e frig... Toate bune si frumoase happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animeboy si Chiftea, clar. Ce s-ar face site-ul asta fara ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anchi544
love her

| Xelon a răspuns:

Darrio2007,Drimmero,Emptybook,Corbulabrosu,Ywar,