| doika a întrebat:

Care sunteti de acord cu citatul: "profesorii ne deschid usa spre cunoastere, dar noi trebuie sa trecem singuri de ea, insa de cele mai multe ori ramanem in pragul usii din cauza ca suntem prea leni sa facem cate un pasa in fiecare zi"... va place citatul si sunteti de acord aceasta?big grin:*astept opinii:*

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ba ce ne mai deschid profesorii astia usile...si ferestrele chiar.Si tot nu vrea nimeni sa intrewaiting
Pentru ca n-avem timp de cultura.Suntem ocupati. Online mereu.Cui ii mai pasa de cultura generala? Mai pune cineva pret pe asa ceva?oh go on

| T30D0RA a răspuns:

Nu sunt de acord! Profii sunt niste iresponsabili! Bleac!

Răspuns utilizator avertizat
| doika explică:

Onutzu: crede-ma ca eu pun pret, imi pasa ca nu vreau sa ajung in viata un boschetar, banuiesc ca si u iti doresti un viitor bun si DoRa: da chiar uneori profesorii sunt ireponsabili... dar sunt oameni si ei si au dreptul sa greseasca, e in natura noastra, si acum sa fim seriosi nu ai invatat nimic de la profesorii o lectie importanata o invatatura. Astept alte opiniibig grin