| anoncrista19 a întrebat:

Am o problema. De câteva luni eu si prietenul meu nu am mai putut sa facem sex din cauza ca părinții sunt tot acasă. unde am putea merge? Sau cum sa facem sa rămânem singuri?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inchiriati o camera la un hotel,motel, pensiune cu ora. Greu cu niste parinti neintelegatori.Ei nu ies niciodata la cumparaturi, la un film sau un spectacol? Nu merg niciodata in vizita la neamuri, prieteni, cunostinte? Daca ati avea inca 1-2 perechi de prieteni in situatia voastra ati putea inchiria o garsoniera cu cateva sute (250-350) de lei pe luna.

| Emilian65 a răspuns:

Daca vreti neaparat sa faceti sex, gasiti voi un moment si un loc unde puteti face sex.

| Doub a răspuns:

In "boscheti".

| piratul a răspuns:

Nu are masina prietenul? Ar fi o solutie daca nu la un hotel ceva mai ieftin stati relaxati!

| claudiumgv a răspuns:

Asta este o problema? Altii mor de foame si voi nu aveti unde va f... laughing. Mai cel mai simplu e o camera de hotel. Daca e vara, merge si in scara de bloc sau in masina.

| esmeraldaskumpyk a răspuns:

In parc.