| ipariloti a întrebat:

La ce telefon se aude mai tare decat nokia 6234? Orice marca.

Răspuns Câştigător
| spirt1 a răspuns:

De la Nokia cel putin nu e nici un telefon care se aude mai tare decat 6234.Sunt o multime de teste pe youtube care demosntreaza acest lucru.Nokia 6234 se aude si tare si clar.De la celelalte marci nu prea stiu, dar in orice caz... dual simurile chinezesti iti sparg timpanele; este o posibilitate ca acelea sa se auda mai tare, dar nu prea cred. Sper ca am fost de ajutor.

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

N73, n95, 5800 xmusic. Toate de la Nokia. big grin

| CM7YRE a răspuns:

@ cei doi de deasupra. s-o credetei voi laughing Cauta-ti Nokia aeon, ala nu-i telefon. e difuzor cu taste. daca gasesti. E chinez sau japonez, dar sa vezi ce are in elwinking

| messiderudaria a răspuns:

Nokia 6131 fracimiu

| Gecko a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/latest_features-review-171p3.php
uite un link vezi acolo telefoanele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cockie fresh