| pwp a întrebat:

Care va sunt cei mai antipatici utilizatori?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Cei care pun tot felul de intrebari aiurea si" o duzina "pe zi, nu dau dovada de seriozitate se cred pe un site de glume proaste, au impresia ca cineva are timp sa le tot citeasca prostioarele cand altii pun intrebari importante si nu primesc raspuns sau nu e multumitor, cei care tot cer funda sau mai exact medalia aia de cel mai destept ...care ajuta doar pentru interes, cam astia ar fi cei antipatici ...in mare happy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bineinteles ca eudevil
Motivele, cauzele, concluziile generale, dupa publicitate
"Esti pe plaja cu aluna la soare si vezi o tipa si ii zici:Ma topesc dupa tine..."
"Masina de spalat traieste mai mult cu Calgon"
BRB

Răspuns utilizator avertizat
| luciana200972 a răspuns:

Cei care cer fundita la fiecare raspuns dat si cei care raspund in batjocura

| Lαααα a răspuns:

Nik.copiaza rasp. care i sau parut lui interesante si apoi mai ia si funda. si mai are un cont pe care pune intrebari idioate, el rasp. si isi ia fundarolling on the floor

| luckyluke a răspuns:

Cei care se dau mari experti, filosofi, atoatecunoscatori, etc.