| DoroteeaH a întrebat:

Care vi se pare că este punctul culminant al vieții?

10 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Foate interesanta intrebarea, nu mai bine iti intrebi apropiatii decat sa ne intrebi pe noi sau mai bine incearca sa te intrebi pe tine insuti.

| Celcestietot a răspuns:

Varsta de 30 sau 33 de ani.

| DoroteeaH explică (pentru aditimus):

Am făcut si astawinking
Dar voiam să văd și perspectiva altor oameni

| Endoryus a răspuns:

| Nume6 a răspuns:

Palpitantă e vârsta când pleci de acasă de la părinţi și te așteaptă o nouă viaţă necunoscută, plină de mistere cred eu, îţi iei viaţa in mâini, înveţi sa faci selectii printre relatii, prieteni, iti gasesti un job stabil, cunosti un nou oras, un partener care fără să vrei te trezesti cu el la nuntă și cu un copil, 18 aș zice eu până în 30 când pleci de acasă, te maturizezi, inveti si sa iti faci singur mancare, sa iti intretii familia in caz ca ajungi sa intemeiezi una, nu mai e mami si tati sa te sustina, în cuncluzie intre 18-30 unde esti si tanar, e cea mai triunfătoare perioadă a tinereţii, te realizezi pe toate planurile.

| SilentRain a răspuns:

La 65 când trage moartea de tine
Nu exista o vârstă fixa pentru asa ceva, depinde de noi cand vrem sa atingem punctul culminat

| Dorotheea21 a răspuns:

Cand dai nastere unei alte vieti, si poate moartea.
Mai stricte pentru intrebare nu imi pot imagina acum alte culminante fara sa folosesc generalitati groase si numere.hee hee

| siriusblack98 a răspuns:

Moartea as zice.De ce? Pentru ca atunci afli daca toate povestile auzite in viata despre ''afterlife'' sunt adevarate.

| gemeni6226 a răspuns:

Pentru mine a fost casatoria(27 ani) si nasterea celor doi copii(29 si 32 ani).

| UniUnicornul6373 a răspuns:

Eu cred că depinde de fiecare persoană. Toți vedem viața în mod diferit și asta ne face speciali.