| Andr33 a întrebat:

In primul rand vreau sa va salut!
In al doilea rad as vrea sa va intreb, voua Adela Popescu vi se pare o actrita si o cantareata talentata?
Va rog frumos cei care o cunoasteti spuneti-mi parerea voaastra despre ea!
Astept raspunsurile voastre, si va urez o zii buna in continuare!

Răspuns Câştigător
| bibydraguta a răspuns:

Buna...eu cred ca Adela este o persoana extraordinara o cantareata buna si o actrita foarte talentata... o zi buna si tie in continuare

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Adela Popescu este foarte fumoasa, are o voce minunata si joaca si bine il filme happy Asta e parerea mea happyTotusi are ea si unele defecte... dar na, oricine are defecte.big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ii draguta. Muzica ei (sau a cui o fi) nu imi place, iar daca stai sa te gandesti ii fata destepata ca joaca in telenovele... Stie ca in ziua de azi doar din asa ceva se mai castiga un ban cand esti actor.

| Secretkkk a răspuns:

Mie imi place foarte mult, felul in care interpreteza orce rol, e super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare frumoasa, cam atat.Ca si actrita sau cantareata n'am idee... nu o ascult, nu o urmaresctongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu in primul rind e f tinara nu are experienta si apoi ce studii a facut ea pentru ca la 19 ani era deja cu bordeanu facultatea probabil o facea maicasa si de cintat se voi steaua ei ca de altfel multe altele se dau mari soliste si daca le acsulti live behae magaru asa ca cred ca 80 la suta din cei pe carei vei intreba nu o vor vota ca preferata

| anushka a răspuns:

Buna...imi pare o actrita si o cintareata ok...nu pot zice ca e de 10, pentru ca nu e! Dar una imi displace:practic in toate telenovelele primeste rolurile principale... oare nu exista si altele?