| Kennya a întrebat:

Care vi se pare cei mai frumosi actori\cantareti =p~ din America!?

4 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Taylor Lautner cu siguranta. Dar tie? pup

| Kennya explică:

Taylor Lautner, Drew Roy=p~[Jessy din Hannah Montana]daca o sa mearga si la salaa... taylor o sa expirehee hee Devid Henriewinking Tre' sa ma mai gandesc xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ian Somerhalder, Paul Wesley, Michael Trevino, Taylor Lautner

| ella92 a răspuns:

Colin Farrell, Ryan Reynolds, Matthew McConaughey, Gerard Butler, Ashton Kutcher, Robert Pattinson, Josh Duhamel, etc.