| AureliusTPU a întrebat:

Care vi se pare mai bun karatele sau box-ul? Vreau sa vad parerile voastre personale

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pusca, o scoti si apesi tragaciul, asa nu iti risti sanatatea sa patesti ceva sau sa faci efort fizic.

| sierra1 a răspuns:

In folclor a intrat brusli nu mohamadali așa că asta spune totul

| Celcestietot a răspuns:

Karate, caci are un set incarcat de miscari complexe, in comparatie cu box-ul.

| cristissz a răspuns:

Karate. Dar pe 'stilul vechi', nu dansurile din ziua de azi. Box? Daca ai prea multa masa musculara / grasime / forta la varsta ta si nu faci fata vitezei de Karate. Tu alegi!