| Madalina a întrebat:

Cartea ta preferata?thinking
Si de ce o preferi?big grin

Răspuns Câştigător
| Theya1703 a răspuns:

Dama cu camelii... Iubesc cartea aceea... E superba! Ma impresioneaza tot. La fiecare pagina stau in suspans sa vad ce se mai intampla!

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Maitreyi- cred ca tuturor le place! e chiar interesanta!

| Klara a răspuns:

Maitreyi love struck Cine nu iubeste cartea asta?

| T30D0RA a răspuns:

"Scrisoarea de dragoste" - Mihail Drumes
O prefer pentru ca, in primul rand, este un roman de dragoste, iar cele de dragoste imi plac mult si, in al doilea rand, actiunea seamana cu o telenovela tip drama.

| miauu a răspuns:

Toata lumea pierde
si
divortul perfect
ma atras foarte mult si nu stiu.is intamplari din viata reala:*

| Clauditza a răspuns:

Pfff carti?

| zzzuperman a răspuns:

Cartea de credit big grin nu cred ca mai trebuie sa spun de ce o prefer laughing

| Bia:X a răspuns:

Maitreyi... mircea eliade nu stiu de ce dar eu ador cartea aia:X:X:X

| Ioanna2012 a răspuns:

Am inceput sa citesc "cel mai iubit dintre pamanteni" de marin predahappy

am avzut filmul si mi-a palcut si am decis sa citesc si cartea