| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a întrebat:

Cartofii prajiti congelati se pot face si la cuptorul cu microundebig grin? Daca da cum?laughing Stiu ca este cam prosteasca intrebareabatting eyelashes dar chiar ma intereseazawinking.

1 răspuns:
| nana a răspuns:

Salut. Din päcate nu. Nu poti face cartofi präjiti la cuptorul cu microune. Daca doresti sa ii faci mai dietetici si cu mai putine calorii, ii poti face la cuptor. Pui hartie de copt in tava, dai cuptorul la temperatura de 180 de grade si ii lasi in cuptor pana devin aurii la culoare. Pofta buna. Pup.
nana