| ge0rgianna a întrebat:

CASATORIA-un avantaj sau o piedica in calea realizarii profesionale? ce parere aveti?

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nici una si nici alta. poti avea o afacere foarte bine chair daca esti casatot trebuie doar ca tu si prtenerul sa nu fiti gelosi sa va dati libertate de miscare. stiu despre ce vorbesc.
eu si sotul nu ne vedem prea mult si prin urmare nu avem timp sa ne certam ne bucuram de fiecare clipa petrecuta impreuna, daca esti casatorit nu inseamna ca trebuie sa stai zi si noapte cu partenerul. poti iesi cu partenerii de afaceri sau cu prietenii in oras fara partener, asta mi se pare o relatie perfecta si fericita cel putin la noi functioneaza.

| baru a răspuns:

Sigur o piedica Si daca este cineva care nu este de acord cu mine sa spuna argumentat Indiferent cit de mult il iubesti sau o iubesti nu poti imparti scoala cu invatatu sau a inainta pe plan profesional Pacat dar asta cred eu si sunt sigur de opinia mea Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii sa spargi incorseturi de reguli e ok.Mergi inainte.Succes.