| MorcovMajestic a întrebat:

Cat ati fi dispusi sa faceti naveta pentru un loc de munca? In ore, km ce vreti voi
Care e maximul pe care l-ati accepta

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fac 11 km... E nasol cand uit ceva, si trebuie sa ma intorc in oras rolling eyes
Pana in 30km eu zic ca e suportabil, adica 60 pe zi. Ca durata, maxim 40 de minute de mers cu trenul/masina.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Omul e capabil de multe, dacă vrea. Sau dacă e necesar să aibă acel job.

| SilentRain a răspuns:

Nu-i convenabil în cazul în care mai bine de jumătate de salariu se duce pe transport
Da na decât deloc

| ionur a răspuns:

Atâta timp cât este de muncă nu-mi pasa cât de departe este locul de muncă.

| ionur a răspuns:

Eu sunt din Constanța da uite ca am găsit un loc de munca în București aicia muncesc de 3 zile în construcții și sunt plătit și bine sunt și mulțumit de tot ce-mi oferă firma.