| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Cat costa sa intru de pe telefonul mobil pe yahoo messenger?

4 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poi daca esti pe orange... te costa 3. 50 euro.si ai internet 30 de zile...si apoi poti sa stai pe mess cat vrei tu...acu depinde cat de bun e telul tau.tonguepoti sa descarci jocuri...muzica...videoclipuri...teme.si messsenger.si mai ai multe chestii pe care le poti facewinking

| Bishop a răspuns:

Depide de retea, si daca esti pe abonament sau cartela

bishop

| fabogov a răspuns:

Depinde de reteaua in care te aflii.
In orange nu este mult, cu 3euro/luna ai trafic nelimitat, adica stai pe mess pe mobil cat vrei. Depinde si de telefon...multi factori in general.
Succes.