| Ancuta59 a întrebat:

Cum sa descarc yahoo messenger pe telefonul mobil (Samsung).

Răspuns Câştigător
| YahooMail a răspuns:

Daca ai telefon cu internet ar trebui sa ai un program pe nume Market sau cam asa ceva. Intri acolo si si Yahoo.

Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Daca ai sistem android intri pe google. play ( e o aplicatie pe telefon) si scrii acolo yahoo messenger sau de aici : http://download.rol.ro/yahoo-messenger-2-0-1-for-android-37758.html

Răspuns utilizator avertizat
| xmadutssu a răspuns:

Www.sharemobile.ro de acolo il poti descarca sigur. daca nu scrie pe google yahoo messenger mobile download :). bafta :*:*