| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un bodyguard permanent? Nu din ala care lucreaza cu mainile. Un bodyguard cu pistol. A avut cineva?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te aștepți de la sute de euro pe zi în sus.

| tup3u a răspuns:

De ce, te caută cămătarii happy

| anonim_4396 explică (pentru tup3u):

Nu
Dar bodyguard nu e numai pentru camatari, ci si pentru nesimtitii pe strada, din supermarket etc. Nu stii cand poti da de unu care comenteaza la tine din senin... si daca se intampla asta e mai misto sa ai un bodyguard langa tine sa ii dea dr*cu pe toti la prima respiratie

| anonim7011 a răspuns:

Fiecare bodyguard are cerintele lui de a lupta sau a se apara. Fiecare pret difera in functie de om (bodyguard). Sper ca te-am ajutat si daca mai ai nevoie de vreo informatie, raspunde-mi aici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim7011):

Unde trebuie sa merg pentru a angaja un bodyguard? Exista vreo firma speciala in Romania? Cum se procedeaza?