| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un trabuc in zilele noastre de nivel mediu si de ce?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu fumez cateodata King Edward cu cirese, la 3. 5, 5 sau 8 lei. In functie de marime.
Cel maI tare pe care l-am incercat a fost un "Country", luat de prin Polonia, dar era ceva mai mare...
De ce costa atat? Nu stiu... Eu tigari nu fumez, nici ierburi sau altceva. Cand am cu cine imparti, iau cate un trabuc...

4 răspunsuri:
| andreilucian2010 a răspuns:

Un trabuc bun este si 50 ron dar unul normal se invarte in jurul sumei de 8 ron!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In zilele noastre de nivel mediu n-am mai vazut asa o intrebare. De ce oare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N vreau sa fumez era pentru mama eu urasc tigarile am uitat sa mentionez. n stiam ce cadou sa ii dau de craciun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

J nivel mediu nici prea scump nici prea ieftin
la asta m-am referit se pare ca ceilalti au inteles