| CPLM a întrebat:

Cat de adevărat este? Știți ca se spune ca :" Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el"

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca aici e vorba ca femeia in sine iti modeleaza sufletul ci dragostea si iubirea ce o porti si cred ca e reciproc

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeile te invata multe in viata, asa e, te modeleaza cu ipocrizia de care dovada astfel ajungi ca ele un om fara suflet fara sinceritate fara iubire doar pe interes

| RAY a răspuns:

Ce usor e sa jignesti pe net un necunoscut toti ratati pot face asta stii nu?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e reciproca treaba. Asa cum o femeie poate modela sufletul unui barbat, asa si un barbat poate modela sufletul femeii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc de femeie ar merge mai bine "suferinte"

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Suferinte in general, nu cauzate de femei))

| Dumblytics a răspuns:

Gresit, e mutila*