| RAY a întrebat:

Cât de des îți schimbi telefonul? Laptopul? sau alte aparate electronice,electrocasnice? care este aparatul electronic, electrocasnic care il scimbi cel mai des?

16 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Eu am un iPhone 4s de 4 ani şi parcă l-aş vinde ca să îmi iau un 6s sau 7, cand voi avea banii necesari bineinteles.

| RAY explică (pentru Kiwibibilă):

Apropo esti draguta, am o pasiune pentru fetele cu ochelarii

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Wtf de ce mi se spune asta asa des laughing

| Daniel9988 a răspuns (pentru RAY):

WTF...Te dai la adolescente, man?

| PersonajFictiv a răspuns:

Foarte rar.
Telefonul e, dar il schimb rar de tot.

| Daniel9988 a răspuns:

.Telefonul-4/5ani(unii vor sari pe mine ca li se pare cam mult...Motivul este ca am documente si date importante pe el, si sunt asa de multe incat mi-ar lua o gramada sa le transfer)

. Laptopul-8/10 ani...Al naibii de mult...Dar pentru ce il folosesc eu, as putea lucra si pe unul din epoca de piatra.

. Televizorul-6/7ani...Cu toate ca nu ma uit prea des...

.PC-ul(Dekstop)-7/8 ani

Cred ca cel mai des imi schimb tableta...3 le-am crapat, 2 le-am pierdut...sa vedem ce se intampla cu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare an imi iau alt telefon.

| Freya1 a răspuns:

Telefonul cel mai des.Si doar cand se strica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se strica laughing. DOar cand vine vorba de pc/uri schimb mai des dar si acolo m/am mai linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul meu are aproape 4 ani, o sa-l schimb cand o sa-si dea duhul. Toaster-ul il schimb cel mai des pentru ca na... trebuie scos din priza ca sa fie oprit + inceput de alzheimer ( nu e cea mai fericita combinatie laughing ), inca n-am dat foc la bloc.

| RAY explică (pentru Daniel9988):

Sincer imi plac fetele de 17, 18 anii, nu e vina mea ca imi plac

| syd2 a răspuns:

Cand isi termina existenta.

| Habbsha a răspuns:

Nu prea sunt pasionată de electronice. Atâta timp cât pot să-mi fac treaba cu ele, le țin până își dau duhul.

| Bacemi a răspuns (pentru Habbsha):

Subscriu.

| Habbsha a răspuns (pentru Bacemi):

Mulțumesc pentru susținere laughing

| OldSoul a răspuns:

Telefonul, in general il schimbam undeva la un an, un an jumate, actualul in curand o sa atinga doi ani(bine, mai sunt cam 3 luni, ma mir cum a trecut timpul) si probabil il mai tin ca sunt multumit de el. Bine, asta a fost la ultimele 3 telefoane, ca deh, le-am cumparat noi, cand le luam sh, le schimbam mult mai des.
Laptopul, nu stiu, actualul are peste 4-5 ani, si inca sunt multumit de el, dar iau in considerare ideea de a lua un altul cand imi va ceda bateria la acesta, mai am nevoie sa-l folosesc in masina din cand in cand, deci se justifica achizitia.
Cat despre alte aparate electrocasnice, atunci cand se strica cel mai adesea, sau cand am nevoie de ceva superior.

Întrebări similare