| LostInPark a întrebat:

Cat de greu e sa mentii stereotipul de om cult care posteaza pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Stereotipul? sau imaginea, aparenta, reputatia, masca? happy

| LostInPark explică (pentru Kaℓi):

Stereotipul! Ca sa-ti dau si un exemplu total aleatoriu, "romancele sunt cele mai frumoase femei din Univers". Acum daca strainii, alienii au impresia asta, trebuie sa te mentii, e totusi un mit pozitiv. Nu se stie cand un bussinesman renunta la voluptozitatile din tara lui si se hoataraste sa-si ia o romanca.
Asa e si cu TPU, people come here to find some kynd of inteligence, d-aia pun intrebari pe banda rulanta.
Unii au crezut ca am pus intrebarea la vrajeala ca sa fiu ironic.Departe de mine acest gand.
O sa-ti dau si funda, poate acolo in top te vede vreun eschimos de afaceri si te blindezi, iti amintesti si de mine.

| Kaℓi a răspuns (pentru LostInPark):

Ai risipit funda, tot n-am priceput intrebarea ta...

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cultura nu e populara din pacate, prostia e populara din pacate, nu fi ceea ce nu esti, fi tu insati

| LoveSleep a răspuns:

Destul de greu.
Nu știu voi, oamenii normali, dar eu trebuie să mă abțin de la treaba mare până îmi pornește live-ul.

| gemeni6226 a răspuns:

Norocul meu ca nu vreau sa par culta raspund doar pentru ca imi face placere si macar uit de singuratate cand dau raspunsuri.

| justanotheruser99 a răspuns:

Unii o dau in bara cu primul raspuns, deci se pare ca e destul de dificil.

| oglindasultanului a răspuns:

Extrem.

| syd2 a răspuns:

E natural pentru unii, e chiar mai bine sa nu-l ai, imi mai tare aia care injura decat "cultii".

| LostInPark explică (pentru syd2):

Imi mai verde cum ai scris acolo, asta inseamna ca timpul nu e pustiu. happy

| syd a răspuns:

Efortless