| SilentRain a întrebat:

Cat de important e matematica in viata ta?

7 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Din fericire nu folosesc analiza, însă mă lovesc des de geometrie, trigonometrie și diferite ecuații sau formule mai simple.

| aXy99 a răspuns:

Aritmetica de baza, destul de importanta.

| mentholinks a răspuns:

Salut. Cat sa stiu sa numar pe degete. Mai traiesti? sau mananc coliva? Eu sper sa nu ca nu prea-mi place.

| SilentRain explică (pentru mentholinks):

Mai traiesc, doar ca bănuti mai rar pe aici

| mentholinks a răspuns (pentru SilentRain):

Ce sa faci. Tara lui Papura Vodă.

| Dismally a răspuns:

Foarte putin spre deloc. In afara operatiunilor simple: adunare, scadere, inmultire nu folosesc altceva.

| AC4S4 a răspuns:

Dau zilnic de matematica. Ce-i drept, nu dau de analiza matematica, dar algebra facuta in liceu imi foloseste si astazi.