| RAY a întrebat:

Cat de mult ai reusit sa te ingrasi?

https://www.youtube.com/watch?v=NIxvbfttfUY

48 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Aloha, cmf Cutiuță? smug

| RAY explică (pentru SilentRain):

Hey,citesc romane de dragoste, sa am texte de agatat fete pe strada

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Da nu te plictisesc romanele alea ma?
laughing), Ai grija ca poate agăți vreun dosar penal

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ba da, dar trebuie sa devin barbat ce sa faci viata e greaaaaa, tu ce mai faci?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Îți arzi neuroni degeaba, mai bine las spațiu pentru stocat lucruri utile, ai nevoie de 100 lei și te-ai rezolvat
Uite ce sa fac, bântui pe aici în căutare a ceva interesant

| RAY explică (pentru SilentRain):

Si multe alte bts, nici vorba, vreau cu una hot, frati tai ce mai fac?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Asa spunea și Cioaca, de aia a ars-o pe Elodia în soba în mijlocul primăveri, foarte romantic laughing
As fii vrut eu sa am frați

| RAY explică (pentru SilentRain):

Parinti tai ce fac?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu știu, dar ai tai ce fac?
Dar văii ce conversatii mirabolanta

| RAY explică (pentru SilentRain):

Bine, tu stai cu parinti tai in apartament, de ce esti asa secretoasa

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Stau cu Viorica Dancila, eu și secretoasa? Dar și tu cum ești, maa laughing

| RAY explică (pentru SilentRain):

Depinde cu cine vorbesc

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Exact asta spuneam și eu

| RAY explică (pentru SilentRain):

Eu cred ca tu esti pregatita sa ai o familie

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Încă am multe defect de pus la punct și sa găsesc pe cineva care sa ma suporte

| RAY explică (pentru SilentRain):

Cu toti avem, nimeni nu este perfect, de ce sa te schimbi pentru cineva, cine te iubeste te accepta asa cum esti tu si invers

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Am prea multe, nu veau sa ma schimb pentru nimeni, vreau pentru mine

| RAY explică (pentru SilentRain):

Bine,tu stii mai bine

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Pot sa te întreb ceva?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ja

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Unde maa?
Ray cum ți-a trecut prin cap, ca sunt eu pregătita pentru însurat?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Pai povestea ta este uimitoare

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Whhhooooo, și asta încă nu e nimic

| RAY explică (pentru SilentRain):

Asa de uimitoare esti?

| SilentRain a răspuns:

Nu uimitoare, doar ca nu întâlnești des oameni cu o poveste ca și a mea, bineînțeles ca exista și persoane cu povesti de viata muulll mai unice

| RAY explică (pentru SilentRain):

Clar din banii tai sa ai grija de familia ta e rar asa ceva

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Crede-mă nu cunoști nici 20 %

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu te cunosc nici 0%

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Chiar asa de neatent ai fost, după un 1 an de zile crying
Macar 2-3 % asa de pomană laughing)

| RAY explică (pentru SilentRain):

Cunoastere inseamna a putea dovedi ceea ce cunosti, eu nu pot dovedi nimic, asa ca nu te cunosc deloc

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Aaa da corect, am uitat ca tu ești de la politie, zona 51 trebuie sa ai dovezi rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Pe unde ai umblat Cutiuță astăzi?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Prin mall sa iti cumpar rochie

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Și ce rochiță mi-ai cumpărat thinking rolling on the floor
Pun pariu ca ai întrat în mall te-ai îngrozit de preturi și mi-ai cumpărat o rochiță din Second Hand
Și eu am fost la Mall dar nu după haine, eu merg doar pentru mâncare acolo rolling on the floor), Au înghețata bună acolo :*

| RAY explică (pentru SilentRain):

Am cumparat una noua in rate o platim dupa nunta, plata o fac astia care vin la nunta

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu cred ca o sa vina cineva Ray, deci tot din bani tai o cumperi
Pune și o poza sa vad ce rochiță mi-ai cumpărat și îți arat ce ți-am cumpărat și eu ție laughing

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu am smartphne

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

German hoț, nu vrei sa îmi arăți
Dă mă sa vadă și ochiul meu laughing)

| RAY explică (pentru SilentRain):

Inchideti ochii si imagineazati cum arat

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ce ma mai prostește Germanul de dimineață :)))
Uite asa arata - >
http://www.national.ro/wp-content/uploads/2012/05/gaga-hepta-veche.jpg

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Eeeeeeeee' a-și vrea eu laughing)

| RAY explică (pentru SilentRain):

Supetficiaolo

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Lasă-mă' ca și ție plac fetele frumoase, ce vrei sa mint?
Îmi plac băieți frumos, înalți cu ochii albaștri și mâini frumoase big grin
Țin sa precizez ca și caracterul e foarte important

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu vreau sa te supar dar si baieti frumosi vor fete frumoase, la fel si in cazul meu, cu toti vrem cat de cat egalitate in caz contrar va fi mereu tendinte de comparatie

| HadesSs a răspuns:

Nu asa mult ca tine laughing

| RAY explică (pentru HadesSs):

Saracie nu e de mirare laughing laughing

| sopranaCadaverica a răspuns:

100 de kile am avut in primul an de facultate. Vara asta o termin si am 66. big grin