| xDxDxDxDxD a întrebat:

Cat de mult conteaza profilul din liceu pentru admiterea la facultate?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Contează!
Să zicem că tu vrei să te duci la o facultate de informatică, însă tu nu prea ai făcut informatică în liceu! Deci nu ai cum să te duci către o astfel de facultate!

| Madayna a răspuns:

La unele facultati conteaza, la altele deloc, depinde de facultate.

| Maria2466 a răspuns:

La unele conteaza la altele nu acum depinde ca daca esti pe uman si vrei sa te duci la facultate pe ceva real va fi greu, aproape imposibil, lucru asta e valabil si invers.