| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cat de mult seamana fetele cu baietii? De multe ori am impresia ca fetele nu sunt ca baietii,ca n-au inima ca noi,nu respira la fel,n-au acelasi stomac, aceleasi picioare si aceleasi gusturi, oare baietii is exact la fel ca fetele din punct de vedere moral si fizic?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum man o fata sa nu aiba inima, stomac, picioare etc? normal ca nu suntem indentici tu crezi ca eu as face sex cu mine? diferim de la persoana la persoana dar la organe ambele sexe au acelasi organe ma refer la cele enumaertate de tine nu la cele sexuale vagin /penis care sunt diferite, nimeni nu-i indentic nici tu nu ai fi daca ai bea si ai fi beat

| T0T a răspuns:

Din punct de vedere fizic nu, dar din punct de vedere moral fete sau băieți, toți suntem diferiți, acum depinde cât de mult se aseamănă 2 indivizi din acest punct de vedere iar moralitatea nu ține de sex.

| gemeni6226 a răspuns:

Diferenta este atit anatomica cit si sentimentala e clar ca buna ziua.
As scrie aici citeva citate despre barbati si femei care imi plac mult poate foloseste la ceva.Cand femeia spune "Nu", inseamna "Poate", cand spune "Poate", inseamna "Da". Si daca spune "Da", Inseamna ca nu-i femeie!
Orice femeie este regina din clipa in care incepe sa iubesca un barbat. – Andre Suares
Barbatii la care ne gandim se pot imparti in doua clase: barbati care ar trebui sa ne placa, dar nu ne plac, si barbati care nu au niciun motiv sa ne placa, dar ne plac. – Jerome K. Jerome
Barbatii nu pacatuiesc cu femei cuminti. – Jerome K. Jerome
Barbatia micsoreaza loviturile sortii. – Democritus
Fiecare barbat are nevoie de o amanta: nevasta crede ca e la amanta, amanta crede ca e la nevasta, si asa el poate sa sada linistit in biblioteca sa citeasca. – Grigore Moisil
O femeie poate sa tina un singur secret: varsta ei. – Voltaire
O femeie frumoasa este o imagine care ii innebuneste prin splendoare pe toti privitorii. – Ralph Waldo Emerson
Marea intrebare, la care nu stiu sa raspun, in ciuda a treizeci de ani de studiu despre femei, este urmatoarea: ce vrea, de fapt, o femeie? – Sigmund Freud
Femeile sunt creaturi menite sa fie iubite, nu intelese. – Oscar Wilde

| 熊Panda熊 a răspuns:

Fizic, in mare parte happy, nu chiar la fel, dar la mentalitate sunt de obicei diferite, dar depinde.