| ErrorFound a întrebat:

Cat de mult va plac/urati manelele de la o scara de la 1 la 10?

17 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

10, desi "urasc" ar fi un cuvant cam nepotrivit in cazul meu. Pur si simplu imi displac daca le aud pentru un moment, as incepe sa le urasc daca le-as auzi constant timp de cateva ore, probabil si imi sunt absolut indiferente atunci cand nu le aud.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Le urăsc atunci când le aud la maxim la vecini, în rest prea puţin îmi pasă, că n-am contact cu ele.

| morningstar a răspuns:

Nu le urasc, dar cu siguranta ca nu imi plac pentru ca nu le inteleg. Nu imi creeaza nicio emotie, nu imi spun nicio poveste, nu ma fascineaza, nu ma distreaza. Saracie in vocabular, in subiecte, in melodie, nimic interesant.

| Mădă0611 a răspuns:

Ura. Cat timp nu le aud, 1, daca le aud, 10 + 10 (moarte manelarului daca nu isi cumpara casti).

| ErrorFound explică:

Bravo! Oameni de treaba :*

| MaliciousDeath a răspuns:

Mie imi plac dar doar oleaca ca nu ascult ft des deci 7.mai merge la un chef cu prieteni ca trebuie sa m-ai si dansezi.

| ErrorFound explică (pentru MaliciousDeath):

Hai ca mere oleaca, da exista si lautareasca, si populara, deci sunt optiuni. Desi nu-ti impartasesc parerea, bravo ca esti singurul care a recunoscut ca ii plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că 2. Mai jos se situează house, măcar manelele au un ritm cât de cât și un mesaj. House-ul nostru românesc ori are aceleași versuri de grădiniță super comune, ori nu are deloc, iar pe lângă asta, e și instrumentalul de tot râsul, repetitiv, copiat.

| svartirhimnar a răspuns:

+ infinit.

| ErrorFound explică (pentru svartirhimnar):

Deci iti plac? sad

| svartirhimnar a răspuns (pentru ErrorFound):

Nu, lol.
le urăsc + infinit.

| ErrorFound explică (pentru svartirhimnar):

Aaaaa...era si o varianta daca va plac si de aceea am intrebat.

| FearOfTheDark a răspuns:

Le urasc.
Am ajuns sa ma iau de aia care pun manele in clasa.

| Karlitta a răspuns:

Le urasc!

| CaptainPanda a răspuns:

Nu imi plac si le urasc de pe o scara de la 1-10, 10!

| Idealista a răspuns:

Imi plac-1, nu-mi plac-10.