| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mult va puteti tine respiratia (sub apa)? Eu am reusit maxim sub apa 1 minut si 6 secunde.

21 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Mai mult de 10 secunde dar niciodata peste 1 minut. laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Rakanishuu):

La inceput si mie mi se parea inuman sa imi tin respiratia peste un minut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar atât? Eu îmi pot ține respirația 2-3 minute.Acum vreau să încerc să stau cu ochii deschiși sub apă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu pot sta cu ei deschisi sub apa. La inceput era destul de dificil pentru ca ma usturau ingrozitor ochii daca stateam mult dar m-am obisnuit pe parcurs. De cat timp inoti?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păi am învățat acum doi ani să înot...
La mare am încercat să stau cu ochii deschiși dar n-am reușit.M-am panicat și era să mă înec.O să încerc în cadă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine, dar sa ai grija. Nu vreau pe nimeni pe constiinta.

| fadnox a răspuns:

Nu știu să înot, mi-a fost frică să învaț, eu cu apa mă spăl sau (și destul de rar asta) o beau...

| anonim_4396 explică (pentru fadnox):

Faaad! Mi-a fost dor de tine! Eu beau apă atunci când nu beau bere. Hmm.

| fadnox a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol, da` nu, nici cu berea nu ma impac laughing

| anonim_4396 explică (pentru fadnox):

Da' tu ce bei?

| fadnox a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing apa si suc

| anonim_4396 explică (pentru fadnox):

Mai vorbim peste cativa ani.

| fadnox a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, adultul catre bebelusul din fasa

| anonim_4396 explică (pentru fadnox):

Chiar nu stiu cati ani ai si am banuit ca atunci cand o sa cresti o sa ti se schimbe gusturile in materie de bauturi.laughing Cati ani ai?

| FearOfTheDark a răspuns:

Cu greu 1 minut.

| BluishAngel a răspuns:

Vreo 20-25 de secunde blushing Trebuie sa mai exersez.

| Miree a răspuns:

Felicitari! Pot sa imi tin respiratia sub apa 1 minut si 30 de secunde. Putin mai mult peste tine.

| Wongraven a răspuns:

In apa pot si peste 3 minute dar pe uscat mai putin, oricum cred ca stiai asta deja. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Wongraven):

E posibil oare să nu ştiu? Te lauzi mereu cu asta...

| Malina4 a răspuns:

Cam 30 de sec

| anonim_4396 explică (pentru Malina4):

Si eu credeam ca imi pot tine foarte putin respiratia.