| CNikko a întrebat:

Cat de p... t sa fi sa nusti cat fac 1+2crying! Nu inteleg ...bine inteleg doar oamenii cu handicap(doamne fereste) dar chiar asa?!

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Cta de prost trebuie' sa fii sa nu stii ca fac 4...Ai mah, serios acum(app stiu ca fac 3)dar, na, ai dreptate frate-miu are 5 ani si stie sa faca astfel de adunari simple, dar sunt unele persoane care spun gresit doar ca sa se dea smecheri ca na, ei nu se procupa cu invatatul...

2 răspunsuri:
| Bibbi1507 a răspuns:

Pai depinde si de cat de repede spui. Unii oameni se grabesc in a face multe lucruri. Un asemenea lucru i s.a intamplat si unei colege de-a mea. A spus ca 2+3 = 7. S.a grabit foarte tare si din cauza asta a gresit. Deci de aceea ai gresit. Graba strica treaba! Daca vrei sa spui ceva, stai mai mult timp ca nu te omoara nimeni. FUNDA?

| CNikko explică:

Pai nu am gresit eu!happy ziceam in general