| Dismally a întrebat:

Cat de sociabil va considerati pe o scara de la 1 la 10? happy

64 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Se accepta și cifre cu minus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9. Iubesc oamenii și conversațiile de calitate. Dar am și momente în care nu vreau să văd și să vorbesc cu nimeni.

| Dismally explică (pentru Catrice):

Da, in cazurile extreme se accepta big grin

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Foarte bine happy

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Stai bine fata de mine big grin De ce 4?

| Morbid a răspuns:

In mintea mea 10, în realitate 1.
Sunt cat de cat sociabil cu cine am încredere, in rest nu.

| Drimmero a răspuns:

De obicei 10 cand sunt in toane bune si dau de persoane potrivite, alteori ajung si la 1 atunci cand sunt foarte obosit, mi-e foame si n-am stare de spirit buna. De obicei nu s-a plans nimeni sa-mi scoata cuvintele din gura.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Catrice):

Cu minus ești față în față? Căci aici ești de 10.

| Catrice a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Pai nu ma duc pe strada sa ma bag in seama cu fiecare om care vorbește și pe strada nu se, baga nimeni cu mine în seamahee hee

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Catrice):

Adevărul este că mulți dintre cei care se dau cool, șmecheri, stăpâni pe viața lor, întrebările și răspunsurile de aici îi dau de gol.O persoană care este sociabilă va întreba ce are de întrebat în grupul de prieteni REALI nu virtuali, așa că cei care pun întrebări legate de ce alegeri să facă și cum să își trăiască viața sau cum să își repare relația cu siguranță sunt antisociali.

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Pentru că majoritatea conversațiilor, sunt seci și de nevoie
In rarele cazuri mă lovesc de oamenii care sa îmi placă, și atunci încep eu conversația
Sau ajung in apogeul plictiseseli și mă duc la magazin sa mai socializez cu cine prind...

| GabiDumitrescu a răspuns:

3, mortii mamilor lor de jegosi care ma inconjoara din toate partile.

| Dismally explică (pentru Morbid):

Macar in mintea ta sa fii de 10 big grin

| Dismally explică (pentru Drimmero):

Asta e foarte bine happy

| Dismally explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Daca e sub unu, e grav big grin

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Te inteleg, asa sunt si eu, vorbesc doar cu persoanele care imi plac, pe restul le ignor happy

| Dismally explică (pentru GabiDumitrescu):

Ce ti-au facut? happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dismally):

Nimic, doar ca exista.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

11.

| CIaudiu a răspuns:

| DonEduardo a răspuns:

3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9, daca e persoana potrivita si am incredere in ea
7 daca nu
5 daca e o persoana vizibil nepotrivita. Sau chiar 2

| gemeni6226 a răspuns:

Idem raspuns lovedbygrace.

| Lukasssz a răspuns:

| isemilia a răspuns:

8 in general.

| LoveSleep a răspuns:

2 cu indulgență.
Ma simt ca la liceu.

| Dismally explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca te enerveaza si existenta lor e grav big grin