| yungandreigawd a întrebat:

Pe o scara de la 1 la 10, cat de norocosi va considerati?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deocamdata as spune 9
Nu am castigat inca la loterie ca sa ajung la 10, dar nu ma grabesc happy

| Catrice a răspuns:

| Frank51 a răspuns:

Norocul implică probabilitate. Nu ai cum să prezici efectiv probabilitatea, așa că ar fi stupid să cuantizez printr-o cifră. Sau în termeni populari "sometimes may be good sometimes may be sh1t".

| Apokales a răspuns:

4.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul este relativ.
Depinde de perceptia fiecarei persoane.
Unii se considera norocosi ca nu au dizabilitati.
Altii ghinioisti ca nu sunt milionari.
Prima categorie este cea mai fericita in viata acesta omenească. Inca incerc sa ajung si eu acolo.

| Adrian5575 a răspuns:

Norocul ti-l mai faci si singur din deciziile pe care le iei.
Eu cred ca 7-8.

| Monst a răspuns: