| Kisie a întrebat:

Buna pe o scara de la 1 pana la 10 cat va considerati prietenii prieteni adevarati?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu prea cred in prietenie ADEVARATA!
Este o floare rara!
In zilele noastre nu se mai gasesc prieteni de nadejde, care sa-ti fie alaturi la bine si la greu, din pacate.
Pa, pa!

| Mariaaa234 a răspuns:

10 cum altfel/Sunt cei mai buni chiar daca uneori mai ma cearta si chiar daca ma pedepseau intelegeam ca eu chiar meritam ca faceam prostii.sunt de acord cu ei... uneori intrec limita.sunt genu de persoana care se distreaza pana tarziu cu prietenii, cu rudele...ma rog.sunt cei mai buni parinti si nu ii pot inlocui nici odata. FUNDA?

| LoveParis a răspuns:

Nici macar 1 nu este adevarat, toti sunt pentru ei si ai impresia ca iti sunt pr buni.....Toti vreau sa profite....Rar care is de treaba!

| surprizadeciocolata a răspuns:

10. sunt prietena cu o fata de 5 ani de zile, timp in care nu ne-am certat niciodata... despre baieti nu mai vorbesc. nu am avut probleme, ea ma ajuta pe mine, eu pe ea..nu ne-am certat niciodata pe acelasi tip. plus ca avem o gramada de povesti impreuna!