| claudsadas a întrebat:

Cat dureaza efectul daca fumezi un joint de marihuana sau hasis, nu ma refer cat timp esti drogat care este intre 30 min si 2 ore, timpul necesar ca efectul jontului sa dispara total din corp, in caz ca te opreste politia si iti face testul sa nu gaseasca nimic.

2 răspunsuri:
| JusTMeEmmY a răspuns:

Pai daca intra in corp numai iese. ca si fumul de tigara. adica iei un joint si tie frica ca maicata te duce la analize? laughing) fumezi pe proprie raspundere... mai bine iei tigari te faci guma din jointuri

| NanoTek_7893 a răspuns:

Ohoo Prietene pai in primul rand daca fumezi iarba nu trebuie sa te bagi singur in paranoia gen daca ma toarna politia ce fac? stai calm si nu fuma pe stradawinking.si daca trebuie sa iti faca testul pai sa vedem odata ce tio intrat in sange nu mai scapi happy