| BlackScribble a întrebat:

Cat e ceasul in Canada, daca in romania e ora 20:00? Va rog sa nu imi dati calcule de facut fiindca nu am timphappyAm nevoie ungent sa stiu.Primul primeste fundita.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de fusul orar in care se gaseste localitatea a carei ora vrei sa o afli, diferenta dintre noi si Canada poate fi intre 5, 30 ore(pe coasta de est) si 10 ore(pe coasta de vest), asa ca in functie de aceasta la ei poate fi de la orele 12, 30(in est) la orele 10, 00(in vest).

| Dianaღ a răspuns:

Ora 13happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14winking ok sunt cu 6 ore in urama noastra