| Utilizatoare123 a întrebat:

Cat platiti pentru abonamentul Vodafone?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

10 euro abonamentul
10 euro rata la telefon
126 de lei pe luna
cost suplimentat cam 50e pe luna

| Utilizatoare123 explică (pentru RAY):

Uf! Mult platesti la abonament. Telefonul in rate "te obliga" sa iti faci un abonament mare, sau?

| RAY a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Nu iti da telefon daca nu ai vechime in retea, eu aveam 10 ani si lunar bagam multi banii, in functie de asta mi-a facut abonamentul si mi-a dat telefon la un avans de 90 de euro, Samsung a54 trebuie 150e avansul, dupa 6 luni pot cumpara alta telefon, am si net nelimitat de la Orange la 27 de lei pe abonament

| RAY a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Orange iti da dupa un an un telefon ieftin in rate

suntserios
| suntserios a răspuns:

0 lei că folosesc Orange

| Utilizatoare123 explică (pentru suntserios):

Cum asa? Ai net & minute internationale?

| suntserios a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Am vreo 300 min internationale si 10G in roaming... de ce?

| Utilizatoare123 explică (pentru suntserios):

Pai eu am cautat si nu scrie nimic de abonament la 0 lei. laughing Probabil ai facut misto ca de obicei

| suntserios a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Nu am facut deloc misto.
Am raspuns foarte corect la intrebarea ta. Probabil putin cam fin raspunsul ca sa il intelegi. Dar iti fac o schema.

Tu ai intrebat cat platesc la Vodafone.
Eu ti-am zis ca platesc 0 la Vodafone ca folosesc Orange.

Stiu. Multi citesc, putini inteleg si pe urma ma fac pe mine ba arogant, ba ca fac misto de ei.