| Arthur a întrebat:

Câtă întâmplare în jurul meu, câtă frumuseţe de întâmplare întâmplătoare : un fir de iarbă întâmplător, un lujer de floare întâmplătoare, un norişor întâmplător pe o stradă întâmplătoare străjuită de castani întâmplători.
Numai la fereastra mea întâmplătoare nici o Eva nu apare întâmplător de întâmplătoare, lângă nişte vecini întâmplători din întâmplare.

Prietenei mele Atheea.

Este cineva care o cunoaşte din întâmplare?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Intamplare intamplatoare
Am vazut-o intr-o parcarebig grin
Ce facea?
Se uita la Ursulikalaughing
Intamplatorhee hee

15 răspunsuri:
| Arthur explică:

Deh @Bent0108, fiecare cu problemele sale specifice : tu cu ale tale menţionate eu cu ale mele.
@bomboana dulce amaruie, eu le-am compus.
@Laura64, fii te rog mai discretă, dacă verifică soacrămea postările şi se isterizează că ei nu i-am scris niciuna?hee hee

| Arthur explică:

@HepHap Ţi s-au terminat argumentele şi apelezi la stupizi şi nefolositori din umbră? laughing

| Arthur explică:

@HepHap Cu cine ai făcut matematicile superioare, cu femeia de servici? Eu am numărat 8! Îţi sunt dator cu 3 perechi îndrăgostite de stupizi cu nefolositori. Şi apoi stupizii nu sunt versuri. Din păcate stupizii şi nefolositorii nu rimează. happy

| Malvina24 a răspuns:

Eu nu o cunosc dar este un gest foarte frumos! Mi-ar placea sa-mi scrie si mie cineva niste versuri!

HepHap
| HepHap a răspuns:

Nu, dragul meu, ti-i dau inapoi pe aia care mi i-ai dat tu...tot fara argumente. Fair's fair happy

HepHap
| HepHap a răspuns:

@Arthur

Imi cer scuze dca ti-am dat cu dobanda, nu am numarat pana azi. Oricum, erau 8 nefo si 7 stupi. Si, dupa cum vad la intrebarea asta, ai inceput sa-i recuperezi happy

| Ea12345 a răspuns:

De vazut, nu am vazut-o, numele nu-mi suna deloc cunoscut.
Intrebare intrebatoare:cat de intamplatoare oare e aceasta intamplare?big grin

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! nici eu nu o cunosc dar daca ai scris uh versurile sunt superbe tu leai scris?batting eyelashes daca da, sunt superbe daca nu laughing nu mai copia laughing.

| zorialbi a răspuns:

Intamplare-ntamplatoare, pe Atheea n-o cunosc, dar din intamplare exista o floare cu numele prietenei tale. Floarea o cunosc, dac-o vad o recunosc, Althaea se numeste si in medicina se foloseste. Althaea sau nalba mare, se foloseste dar nu din intamplarehappy

| Roby67 a răspuns:

@Bent0108, vrei si tu asa-i?winking

| laura64 a răspuns:

Mesi pentru versuri! Pupici, chiar mi-au placut esti un dulce!

| DraIneR a răspuns:

Intamplare intamplatoarebatting eyelashes
Arthur a baut dintr-o licoare
Oare dintr-o licoare intamplatoare?
Nu se stie. Ce o fi baut oare? rolling on the floor
O fi licoarea dragostei intamplatoare?
M-am tampit de la atata intamplare intamplatoare rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, tu ce-ai baut azi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arthur si Atheea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bent, cred ca ce ne oferea noua la intrebarea lui Hep.
Pai mai Arthur, cand vezi ce efecte naspa are, de ce ne dai si noua?