| AdelinaChp a întrebat:

Hey love struck

Am si eu o intrebare daca se poate >:"

Imi place un tip de la mine din scoalahee hee e dragut si o prietena de-a mea il cunoaste destul de bine si sunt vecini tongue ea a zis ca ma ajuta sa ma apropii de el si ca tipul a zis ca`ss draguta >: big grin :* ce sa-i zic prietenei mele sa-i zica lui? thinking idei ceva big grin

Thnx love struck fundoii love struck

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cam cum o zis Suez, cu o mica modificare, ar fi mai bine sa iesiti in 4 nu in 3, adica sa vina prietena ta impreuna cu prietenul ei si tu sa fi impreuna cu tipu' asta.

| Suez a răspuns:

Vorbeste cu prietena ta, sa vorbeasca sa iesiti la un suc TOTI 3, asa o sa va cunoasteti mai bine, baiatul nu o sa fie rusinat / nici tu, pentru ca prietena voastra va fi acolo, asa veti vedea daca va intelegi cu adevarat, and stuff like that. Succes cu baiatul!