| Endymion a întrebat:

Cate beri echivaleaza o noapte nedormita?

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

De când nopţile nedormite se calculează în beri?

| Endymion explică (pentru Woodenpints91):

De cand am postat intrebarearolling on the floor desi cred ca am mai citit undeva dar nu sunt sigura

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Endymion):

Păi înseamnă că în nopţile pe care le pierdeam ca să beau bere...eram deja călător în timp

| Endymion explică (pentru Woodenpints91):

Poti zice si asa. eu ma gandesc doar la o betie gratis si sufletul tresare. rolling on the floor oricum am dormit doar 10 minute ca a sunat ceasul imediat ce-am inchis ochii si iata-ma. doar usor ametita

| c0cuta a răspuns:

Din experienta iti spun 2 nopti nedormite = 20 sticle de bere de unde rezulta cam 10 sticle de bere! Hai da si tu o fundalaughing

| iKivy a răspuns:

4-6 beri laughing