| Ruxiii a întrebat:

Cate fundite sau cate puncte iti trebuie ca sa devii expert TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a deveni expert nu conteaza numarul raspunsurilor castigatoare, ci calitatea acestora(atat celor castigatoare cat si a celorlalte). Singura conditie pusa din acest punct de vedere este sa ai minimum 500 de raspunsuri.

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Iti trebuie calitate in raspunsuri, atat. E prea mult?

Abh
| Abh a răspuns:

Nu exista un barem anume, trebuie doar sa dovedesti ca stii sa dai raspunsuri folositoare celorlalti utilizatori TPU.

| DeNyyy a răspuns:

Buna.nu iti trebui nici un numar anume nici de fundite dar nici de puncte. pur si simplu iti trebuiesc multe raspunsuri folositoare si inteligente.succes :*

Răspuns utilizator avertizat