| CristiRx8 a întrebat:

Cate kilograme trebuie sa am la 1.82?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sarcopt a răspuns:

75-80 depinde şi de construcția pe care o ai. Baftă

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca esti ..nu stiu daca esti fata sau nu.Dar cred ca esti baiat dupa nume, ti le las pe amandoua.
Femei: 65.3 - 79.8 kg
Barbati: 65.3 - 79.8 kg
Bafta happy

| Tiger7777 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt aceleasi desteptule

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tiger7777):

Ce? Nu inteleg.

| Tiger7777 a răspuns (pentru anonim_4396):

Citez " Femei: 65.3 - 79.8 kg
Barbati: 65.3 - 79.8 kg".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tiger7777):

Aaa,am gresit eu, scuaza-ma. Oricum poate si el sa caute pe google laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina, pentru inaltimea ta in jur de 70, nu sa sari peste.

Răspuns utilizator avertizat
| Zaharia_Victor_1995 a răspuns:

72 depinde

| Kappa123 a răspuns:

35 maxim

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kappa123):

Ce? big grin 35 Are un copil de 10 ani...