| AvalohAlyn a întrebat:

Cate ore ati stat nedormiti cel mai mult? Si cum va simteati? Cum ati rezistat?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Stateam inainte, cand eram mai mic, de multe ori toata noaptea treaz. Cred ca cel mai mult am stat undeva la 36-37 de ore. Beam cate un pahar de cola si mancam atunci cand ma lua somnul. Acum m-am lasat de sportul asta pentru ca nu mai pot si nici nu mai vreau. Nu faceam ceva tocmai inteligent.

| SilentRain a răspuns:

24 ore, obosita, uneori nu pot sa dorm

| wpetterssone a răspuns:

Pot sta o noapte fără să dorm, pentru că în unele nopți sunt la serviciu. Sunt obișnuit să nu dorm în unele nopți.