| FaimosulRazboinic a întrebat:

Cate ore de sport faceti intr-o saptamana?

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Habar n-am, in ultima vreme m-am cam mosnegit si dintr-o viata destul de activa am inceput sa nu prea mai fac, inainte de pandemie mergeam des la fotbal, nu era saptamana sa nu joc de cam 3 ori pe o saptamana, undeva la o medie de 2/3 ore cand mergeam, deci se faceau aproximativ 9 ore dintr-un foc pe saptamana doar din fotbal + ce mai faceam acasa exercitii pentru spate de pe net, bicicleta pentru picioare si chestii clasice, stiu ca nu se compara cu mersul la sala dar e minimul de miscare necesar. Acum am zile cand n-am chef sa fac nimic, zile in care mai bag cate o ora pe zi diferite chestii, mai merg pe jos, dar per total sunt sub ceea ce faceam inainte de pandemie, cred ca fac 3 ore acum de sport pe saptamana spre rusinea mea, asta e mai mult miscare decat sport, decat deloc sunt bune si astea )))) Tu?

| oglindasultanului a răspuns:

De pe fiecare cont din asta intrebi altceva, faci cate un cont tematic. rolling on the floor As face ditamai textu, nu trece o ora ma opresc, continui mai tarziu, fac asa cu lunile, sau zilele.

| Nirvanaaa a răspuns:

Doua maxim, din pacate.