| Deathness a întrebat:

Cate somnifere sunt necesare pentru a nu te mai trezi niciodata? DAu fundita(^_^)

Răspuns Câştigător
| spaikizz a răspuns:

Oricare ar fi motivul pentru care ai nevoie de informatia aceasta fac pariu ca nu merita. Crede-ma! E mai bine sa rezolvi problemele decat sa le lasi sa se stranga. Succes si capul sus1 Viata merge mai departe!

6 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Poate intreaba doar de curiozitate... 2-3 si un pistol ajunglaughing
In modul serios, cate somnifere ar fi nevoie sa nu te trezesti o saptamana, automat mori fara apa. o cutie, 2 ar fi de ajunshappy
P.S. curiozitate nu?

| Deathness explică:

Chocolate,aici eu am pus intrebarea si astept un raspuns nu o intrebare...sigur am un motiv mai personal...

| Fazzoletti a răspuns:

Dar... de ce te intereseaza?!

| dienutza2020 a răspuns:

E de ajuns un pistol si 2 golante, daca ratezi cu primul glont il folosesit pe al doilea si nu iti mai trebuie somnifere...

| dienutza2020 a răspuns:

E de ajunun pistol si 2 golante, daca ratezi cu primul glont il folosesit pe al doilea si nu iti mai trebuie somnifere...

| darktea13 a răspuns:

Banuim ca o cutie intreaga ajunge laughingrolling on the floor