| anonim_4396 a întrebat:

Cate tatuaje sunt prea multe tatuaje?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cand ai mai multe tatuaje ca si suprafata decat cei din Yakuza!

| Celcestietot a răspuns:

Din punct de vedere Biblic, nu ar trebui sa te tatuezi. Unul deja este prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In mod normal și unul. Trebuie sa fii sărit/sarita de pe fix să ți faci tatuaje. Dar mai bine arata unul mare, sau mai multe decât unul micuț. Practic ar fi făcut degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prea multe pentru cine? Ca pentru persoanele care si le fac sigur nu exista "prea multe". Pentru mine ar fi prea multe 2. Dar la alte persoane le "stă" cu mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt prea multe tatuaje cate tatuaje acopera pielea toata

| Florin9Florin9 a răspuns:

Pentru mine, unul

Răspuns utilizator avertizat
| Swae a răspuns:

Ca nu-i poti spune trup.