| InOmniaParatus a întrebat:

Cate zile i-a ca sa mergi din America mai precis California pana in Romania?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În jur de 10-12 ore. La care se adaugă statul în aeroportul din Londra (sau din Paris) plus drumul de unde stai tu până la Bucureşti.
Salut.

| thegreatgatsby a răspuns:

Iti ia mai mult de 10 ore.Iti ia 13 ore jumate

| Twist a răspuns:

Cam 10 ore. dar din cate stiu eu nu exista cursa directa Romania Usa.deci ar fi ceva de genu''Romania - UK sau orice alta tara si apoi UK ssau tara aia si USA''. parerea mea.sincer m'ai facut curioasa sa vad daca exista cursa directabig grin
te duci in usabatting eyelashes?

| RawGrey a răspuns:

Nu cursa directa nu o sa fie niciodata ar fi ceva de genul ROMANIA- UK - USA si in total iti ia cam 20 de ore bune mie ca sa ajung in Turcia - Antalya - Lara mi-a luat 13 ore cu drum cu tot ca eu stau in Craiova si cu drum la Bucuresti de acolo stai o zi dupa aia ia avionu dimineata si pleaca in Turcia cand ajungi ia autocaru si du-te la hotel. A fost foarte obositor dar hotelul se numea Royal Wings de 5* big grin M-am cam intins cu vorba