| Sua a întrebat:

Cateva trupe de rock alternativ aveti si pentru mine? (logic funda cele mai bune )

1 răspuns:
| smoothjoe a răspuns:

Pai, sunt cateva mii de trupe de rock alternativ in lumea asta( numai cele care sunt comerciale, nu le mai mentionez pe cele underground). da-i un search pe google si apoi cauta ce ai gasit pe youtube sau tot pe google si asculta un sample, daca iti place. cumpara-ti albumele ( NU PIRATA, RISTI CATIVA ANI PT O MELODIE + O AMENDA URIASA, SI IN PLUS OAMENII AIA DIN ASTA TRAIESC, ASA CA RESPECTA-LE MUNCA)