| PinkFlowers a întrebat:

Cati ani ai?
Arati de varsta ta, mai matur, sau ti se da o varsta mai mica decat ai in buletin?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu conteaza varsta, pot sa zic ca arat de atat, uneori arat mai matur, alteori mai tanar, depinde de cum imi fac moaca si cum ma aranjez, cum ma imbrac.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

27. Arat ca un om de 22 de ani pentru ca nu am tras multa tigara si rar am avut cate o betie in viata.

| RAY a răspuns:

28,arat mai tanar decat varsta mea, uni spun ca am 20 de ani, daca as fi fata ar fi super, asa la prima vedere omul ma vede imatur, adolescent chiar, apoi vorbesc cu el il lamuresc ce varsta am prin comportamentul meu

| SilentRain a răspuns:

Am 43 si arata ca la 18 ani big grin

| ForeverAlone97 a răspuns:

Am 21 si arat de maxim 16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a zis ca am buletin? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aret ca un bosorog mai mare ca vârsta mea.