| RAY a întrebat:

Cati ani ai? din ce oras esti?

39 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am 27 de ani. Sunt din Bârlad, județul Vaslui.

| Bacemi a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pentru mine Bârladul înseamnă cu totul altceva. Nu este el Cluj, Timișoara, Brașov sau alt oraș de primă mână din România dar e un oraș în care există și lucruri frumoase și oameni minunați. M-am lăsat și eu păcălit de imaginile / filmele altora. Până când am intrat în presă. În ciuda faptului că prin prisma meseriei am fost martor la tot felul de incidente neplăcute am văzut și atâtea cazuri de oameni care chiar fac o diferență. Am cunoscut profesori și antrenori pasionați de ceea ce fac, cu dorința de a produce generații de oameni compleți. Care aduc bani de acasă pentru ca unii copii să nu se simtă mai prejos decât alții. Am întâlnit copii cu realizări internaționale și care și-au depășit condiția prin muncă și sacrificii. Tineri care au înțeles că au o responsabilitate și pun umărul la clădirea unei societăți bazată pe principii corecte. În fond vezi ceea ce ești. Iar eu unul nu mă mândesc cu Dragon. Până acum câteva minute îmi era indiferent. Acum parcă i-aș spune câteva. Are și o responsabilitate prin poziția de influență pe care o are. Dar pe care o ignoră cu desăvârșire. Doar latră și atât.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

27/Pitești.
De aici a pornit și trupa Simplu.
P.S. Nu am răspuns pentru vot.

| RAY explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Las ca meriti un vot

| MihaelaDart a răspuns:

36 de ani, momentan sunt in Lüdenscheid, Germania, desi la anul prin primavara vom fi acasa in Grecia, Psakoudia (Halkidiki).

| Fatamuntilor a răspuns:

23 pe un picior, din frumoasa Bucovina!

| GoldenZenith a răspuns:

22 (dar mi s-a spus că arat de 17), Constanța.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Tot mai bine decat 14 tongue.

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing noroc cu tine.

| AnastasiaK a răspuns:

Mituiesti utilizatorii prin voturi laughing Nice! As fi raspuns si eu, dar refuz sa ma las "mituita" laughing

| RAY explică (pentru AnastasiaK):

Hai ca tie nu isi dau nimic reao, scrie de unde esti sa te vizitez? si daca esti minora?

| AnastasiaK a răspuns (pentru RAY):

Stii ca de unde sunt nu coincide neaparat cu unde locuiesc laughing Sunt din Bucuresti si nu, nu sunt minora.

P.s. Sa nu-mi dai vot la asta ca zice lumea ca m-am lasat mituita laughing

| RAY explică (pentru AnastasiaK):

Wow ce mita mare ti am dat, un vot virtual, hai ca isi dau si un pupic

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru RAY):

Doar pe alocuri; in rest cu intermitente.winking laughing

| HadesSs a răspuns:

Sunt cel mai mare de aici? laughing)
Aproape 30, Bacau

| DenisaNicoletaG a răspuns:

15 - Campulung Muscelhee hee

| whatevernvm a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ah tu esti copila aia care invata la nr 3 sau ai trecut la liceu acum? dinicu, ceva?

| Theo94 a răspuns:

23, Constanta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja stii despre mine. Deja stii ca Arsenal nu va raspunde ca face pe misteriosul. Ah ce le stiu eu pe toate.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu te stiu dar alti poate nu, desi scrie aici varsta si locatia ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

23. Momentan sunt in Londra. La ora asta maine sunt in Roma, duminica la ora asta sunt iar in Londra. Ca tiganul cu cortul ma mut eu laughing.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce planuri ai de vizitezi roma?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ma duc acasa unde ma asteapta prietena mea. In Londra sunt doar cu munca, nu e ca am de gand sa raman aici.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Relatie la distanta? cam putin stai cu prietena

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu moare, e fata mare. Plus ca e un test bun al relatiei. Daca nu tine, macar stiu din timp nu peste cativa ani cand vom avea copii.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Corect,multa bafta in toate

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-15 ani.
-județul Argeș.

| AndreiWeisz a răspuns:

21 din Timisoara

| AnoAnonima0 a răspuns:

16,Bucuresti.

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Buna dimineata. Dar cat de curios poti fi...
Am 19 ani si sunt din Botosani. Dar tu?

| RAY explică (pentru ռօCօოოεռէ):

27,Timisoara

| ռօCօოოεռէ a răspuns (pentru RAY):

Multi inainte, domnule big grin!

| RAY explică (pentru ռօCօოოεռէ):

Danke,isi doresc 7 vieti de acum inainte

Răspuns utilizator avertizat
| Alex99999999 a răspuns:

Aceasta intrebare ar trebui sa fie stearsa

| CristinaElena99 a răspuns:

Aproape 18, Targu Neamt. big grin