| LorySweety a întrebat:

Cum te cheama? cati ani ai? din ce oras esti? cartier? hobby? in ce clasa esti?

11 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Mă cheamă Andrada. Am 12 ani. Sunt din Brașov. Cartierul nu cred că este necesar să îl menționez. Îmi place să citesc, să desenez, să înot, să îngrijesc animalele mele de casă și să ascult muzică. Trec în clasa a șasea. Pa pa!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Ana, 15, Brasov, Noua, calatoriile, twitteru, cititul, etc. a9a.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Laurentiu, am 17 ani, din Pitesti, mai exact centru, hobby astrologia, fotbalul, netul, trec pe a 11a.

| Alexandru a răspuns:

Salut!
Alexandru si Ionut ( de rezerva) am 18 ani (fara cateva zile ) Sunt dintr-o localitate invecinata cu Ploiestiul.
Cititul, muzica, radio-televiziunea, imortalizarea aspectelor din natura cu al meu aparat foto si nu in ultimul rand ma pregatesc pentru clasa a douasprezezcea.Numai bine

| wastingmytime a răspuns:

Raluca, 15, o localitate langa Ploiesti, trec a 9a, artele martiale.

| anika33 a răspuns:

Vanesa ( mi se zice Anika ), 14 ani, Galaţi, micro 19.cititul,iesitul in oras, calatorii, muzica etc.am trecut a8-a happy

| ForeverForYou a răspuns:

Ma cheama danyela, hobby muzica

| deutza_3149 a răspuns:

Andreea si Florentina, 15 ani, o localitate de langa Galati, lectura, muzica, cls a9a

| Stefiiii a răspuns:

Stefania, 15, ploiesti, teatru :X. am trecut a 9atongue

| LorySweety explică:

Eu: Lorena/ am 14 in Dec 15/Galati si am tecut in a 8-a:d

dans, muzica, chitara, teatru (vreau sa incep cursuri din septembrie), imi place sa ma plimb. etc.

| LorySweety explică:

Vanesa? inveti la 29? eu stau in 20 smug