| anonim_4396 a întrebat:

Cati bani ar trebui sa aveti ca sa va multumiti? dati-mi exemplu de oamnei care se multumesc cu banii de care dispun

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Mo,eu nu-s multumita.Mi-ar trebui multi, mult mai multi...foarte multi! Dar n-am ce face, accept situatia asa cum e si mai joc la loto din cand in cand big grin
Om multumit? Nu stiu daca exista. L-as intreba pe Ion Tiriac.

| katy a răspuns:

Dan diaconescu, serghei mizil, basescuhee hee)

regis
| regis a răspuns:

Eu unul sunt multumit de banii pe care ii castig. A nu se intelege ca sunt sume impresionante, ci doar ca imi ajung pentru traiul pe care mi-l doresc. Asta nu inseamna ca as refuza venituri mai mari, dar deocamdata sunt multumit de cat castig.

| mihaela31 a răspuns:

Cam 2000 euro/luna ca am rate la casa si un credit de nevoi personale. Oameni multumiti de banii pe care ii au hmmm Catalin Botezatu,

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Eu sunt multumitabig grin 30 lei pe zi pentru mine e binebig grin