| KindKid17 a întrebat:

In august fac 18 ani, deci ar trebui sa-mi fac majoratul, dar nu dispun de prea multi bani, si nici chef. E ok daca nu organizez nimic? As vrea sa investesc altfel banii

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este perfect ok sa nu faci nimic!
Daca ai o bruma de bani, mai bine pleci undeva, sa te relaxezi si sa te distrezi singur, sau cu iubita.

| Donsavas a răspuns:

E perfect. Petreceri poti da oricand atunci cand iti permiți. Sa fi sănătos!

| raMLesS a răspuns:

Nu esti obligat sa organizezi ceva, nu trebuie neaparat sa dai cine stie ce petrecere ca ai facut 18 ani... Daca ai o cauza buna, investeste banii acolo.

| Justme1997 a răspuns:

Nu toată lumea are bani de aruncat pe petreceri, mulți nu îl tin

| asdf2kpower a răspuns:

Nu lol.
cu 1 milion iei 2 cei mai buni tovarăși și te duci și bei cu ei, decât să dai 20-30 de milioane să chemi o grămadă de persoane, cu care discuți o dată pe lună.

| AllyAlexandra20 a răspuns:

E ok. Sunt multi care preferă să nu și-l facă. Nici eu nu vreau laughing fiindcă mi se pare o fiță să organizezi ditamai petrecerea, pentru ce? Poți face orice altceva cu banii pentru majorat.

| Ewelyne a răspuns:

Nu eşti obligat, faci ce simţi.